Acasă · Licitații
· Servicii de dactilografiere, de prelucrare de text si de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii machetare grafica
- Număr anunț
- DA23117155
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- SPRINTEN INFOMAR SRL (CUI RO25027915)
- Cod CPV
- 79550000-4 · Servicii de dactilografiere, de prelucrare de text si de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:44
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 17:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro