Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE AUTOCAMION RABA FA 19388

Număr anunț
DA23103906
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
Furnizor / câștigător
GALTIR SERVICE SRL (CUI 22510817)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840,02 RON
Valoare atribuită
1.840,02 RON
Data publicării
22.05.2019 14:02
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840,02 RON

din 1.840,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.