Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii transport in perioada 25-28.05.2016 cu ocazia organizarii procesului electoral

Număr anunț
DA23108741
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
EUROTRANSDAR SRL (CUI RO23530359)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare finală
14.000 RON
Data publicării
23.05.2019 08:57
Data finalizării
23.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.