Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale periodice pentru functionari publici cu examen psihologic o data la 2 ani

Număr anunț
DA23106335
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
22.05.2019 15:24
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.