Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa 500W ATX RPC pentru computer, 2x SATA, 2x PATA, 1x MB 20+4, 1x CPU 4pin
- Număr anunț
- DA23113171
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,90 RON
- Valoare atribuită
- 147,90 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 11:28
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,90 RON
din 147,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro