Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,9% sub estimat
Cutii de carton prevazute cu sac de polietilena pentru deseuri medicale capacitate 20L
- Număr anunț
- DA23109275
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92,50 RON
- Valoare atribuită
- 80,60 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2019 09:18
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80,60 RON
din 92,50 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 11,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.