Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENATA INFORMATICA. PRET PER ORA , LA SOLICITARE.
- Număr anunț
- DA23101685
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 13533110)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120 RON
- Valoare atribuită
- 120 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 12:52
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120 RON
din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro