Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii exploatare forestiera

Număr anunț
DA23101347
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Lazareni R.A (CUI RO34963676)
Furnizor / câștigător
DANBRAD S.R.L. (CUI 28241220)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.946,07 RON
Valoare atribuită
10.946,07 RON
Data publicării
22.05.2019 12:41
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.946,07 RON

din 10.946,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.