Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii consultanță pentru elaborare memoriu justificativ
- Număr anunț
- DA23110509
- Autoritate contractantă
- COMUNA TODIRESTI (CONSILIUL LOCAL TODIRESTI) (CUI 4541416)
- Furnizor / câștigător
- EURO CONSULTING SRL (CUI RO15101798)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:00
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro