Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de consultanţă, asistenţă şi reprezentare juridică

Număr anunț
DA23084784
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
CHIRIŢĂ ŞI ASOCIAŢII (CUI RO29092312)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.294 RON
Valoare finală
5.294 RON
Data publicării
21.05.2019 09:26
Data finalizării
23.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.