Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA23116997
Autoritate contractantă
G.P.P. DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29074219)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI RO13313735)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,62 RON
Valoare atribuită
356,62 RON
Data publicării
23.05.2019 13:39
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,62 RON

din 356,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.