Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru aparatul mineralizator cu microunde Milestone Start D

Număr anunț
DA23110129
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020 RON
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
23.05.2019 09:48
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON

din 3.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.