Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,5% sub estimat

Servicii de intretinere a culoarelor de trecere a Liniilor Electrice Aeriene care trec prin zone cu vegetatie arboricolă

Număr anunț
CN1012667
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
PRODREP STAR SRL (CUI 34886484)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.467.888 RON
Valoare atribuită
14.799.836,40 RON 39,5% sub estimat
Data publicării
04.07.2019 01:46
Anunț de atribuire
CAN1026858
Termen limită
07.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 127-311546
Documentație de atribuire
DF1053459

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRODREP STAR SRL CUI RO34886484
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

14.799.836,40 RON

din 24.467.888 RON estimat 39,5%

Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 9.668.051,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.