Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECIPIENT PT. INTEPATARE-TAIETOARE 1.5L=RECIPIENT PLASTIC COLECTARE INTEPATOARE CU ADR

Număr anunț
DA23106637
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
CAMARY SRL (CUI RO15493330)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570 RON
Valoare atribuită
570 RON
Data publicării
22.05.2019 15:39
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570 RON

din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.