Ofertă refuzată Cumpărare directă

Service echipament Carry 100

Număr anunț
DA23105058
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE ORGANICA SI SUPRAMOLECULARA "COSTIN D. NENITESCU (CUI 4221071)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416 RON
Valoare finală
1.416 RON
Data publicării
22.05.2019 14:38
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.