Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE APARAT DE SPALAT SUB PRESIUNE KARCHER HD 5/15 C CONF DEVIZ. 16042 PASCA IOAN R6446(593)

Număr anunț
DA23095991
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,42 RON
Valoare atribuită
418,42 RON
Data publicării
22.05.2019 09:55
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,42 RON

din 418,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.