Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set biti cu adaptor

Număr anunț
DA23117867
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL PITESTI (CUI 4122256)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
44512920-7 · Varfuri de surubelnita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,13 RON
Valoare atribuită
36,13 RON
Data publicării
23.05.2019 14:11
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,13 RON

din 36,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.