Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTON ALB A4 160GR
- Număr anunț
- DA23109376
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
- Cod CPV
- 22992000-0 · Hartie sau carton prelucrate manual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:22
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450 RON
din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro