Atribuită Anunț de participare

Proiectare – faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivele de investitii Pachet 43 lot 1-2, respectiv: LOT 1- Sala de Sport cu tribuna 180 locuri comuna Cetate, sat Cetate, Calea Severinului, nr. 256, fost Cv. 157. P2466, judetul Dolj LOT 2- Sala de Sport cu tribuna 180 locuri, comuna Limanu, sat Limanu, str. Caminului, nr. 58 - Scoala Generala Limanu, judetul Constanta

Număr anunț
SCN1042918
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
NOVARA T IMPEX SRL (CUI 11736925)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.415.544 RON
Valoare atribuită
15.823.129,66 RON
Data publicării
09.05.2019 09:24
Anunț de atribuire
SCNA1022793
Termen limită
03.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047671

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 15.415.544 RON Adjudecat: 15.823.129,66 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sala de Sport cu tribuna 180 locuri comuna Cetate, sat Cetate, … 7.707.772 RON NOVARA T IMPEX 8.255.615,98 RON
2 Sala de Sport cu tribuna 180 locuri, comuna Limanu, sat Limanu,… 7.707.772 RON ROLANDA ANTREPRIZA CONSTRUCTII CIVILE 7.567.513,68 RON ↓1,8%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOVARA T IMPEX SRL CUI RO 11736925
Asociați 1
TECON SRL CUI RO 3458151
Subcontractanți 2
CIVITAS SYSTEMS SRL CUI RO 16229923
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
CONCAS SA CUI RO 1153932
Asociați 1
TECON SRL CUI RO 3458151
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

15.823.129,66 RON

din 15.415.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.