Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc esenta tare

Număr anunț
DA23128262
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
FORESTFALT SERVICII SRL (CUI RO24785890)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.500 RON
Valoare atribuită
39.500 RON
Data publicării
24.05.2019 12:43
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.500 RON

din 39.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.