Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Interventie corectiva remediere defectiuni sistem efractie
- Număr anunț
- DA23120059
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.290,10 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:37
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290,10 RON
din 1.290,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro