Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Substrat Plantobalt cu bentonită 250 l
- Număr anunț
- DA23119299
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 09112200-9 · Turba (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,64 RON
- Valoare atribuită
- 275,64 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:04
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275,64 RON
din 275,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro