Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doborarea manuala a copacilor cu diametrul peste 31-60 cm

Număr anunț
DA23123610
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GREEN CITY ANDLIV SRL (CUI RO23317467)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
24.05.2019 09:52
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.