Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Laser Color KONICA MINOLTA BIZHUB C227

Număr anunț
DA23117131
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30121400-7 · Copiatoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.590,51 RON
Valoare atribuită
9.590,51 RON
Data publicării
23.05.2019 13:43
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.590,51 RON

din 9.590,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.