Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amoksiklav 2*1000mg*14cpr.film (AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM)-5981

Număr anunț
DA23116290
Autoritate contractantă
SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,80 RON
Valoare atribuită
209,80 RON
Data publicării
23.05.2019 13:15
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,80 RON

din 209,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.