Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat
Mobilier Rectorat Sos. Panduri 90-92
- Număr anunț
- CN1011108
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 681.484,93 RON
- Valoare atribuită
- 548.000 RON 19,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 01:51
- Anunț de atribuire
- CAN1019924
- Termen limită
- 12.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 090-215036
- Documentație de atribuire
- DF1047176
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8. Contract de furnizare - produse .docx.p7s
- espd-request.xml.p7s
- FisaDate_DF1047176.pdf
- Formulare ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL CUI RO6844688
Valoare atribuită
548.000 RON
din 681.484,93 RON estimat
19,6%
Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 133.484,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.