Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Echipamente pentru Centrul de date MARS

Număr anunț
CN1011103
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI 1801821)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428.170 RON
Valoare atribuită
1.351.084,72 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
09.05.2019 01:51
Anunț de atribuire
CAN1022542
Termen limită
12.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 090-215037
Documentație de atribuire
DF1047255

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.428.170 RON Adjudecat: 1.351.084,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem complet de date configurat 1.405.000 RON S.C. ETA2U S.R.L. 1.335.184,72 RON ↓5,0%
2 Switch 22.000 RON Critical Technologies 15.900 RON ↓27,7%
3 Ruter 1.170 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.351.084,72 RON

din 1.428.170 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 77.085,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.