Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente HSM Securio C16

Număr anunț
DA23105612
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
ZENON GROUP STORE S.R.L. (CUI RO25384195)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,25 RON
Valoare atribuită
955,25 RON
Data publicării
22.05.2019 14:57
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,25 RON

din 955,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.