Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PAGASLING - Tampoane absorbante nesterile din tifon mar.3, dimensiune pruna
- Număr anunț
- DA23122711
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
- Cod CPV
- 33141119-7 · Comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244 RON
- Valoare atribuită
- 244 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 09:17
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244 RON
din 244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro