Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire pompa circulatie

Număr anunț
DA23122262
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALAI "OCTAVIAN GOGA (CUI 17312600)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621,12 RON
Valoare atribuită
1.621,12 RON
Data publicării
24.05.2019 08:58
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.621,12 RON

din 1.621,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.