Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii curente

Număr anunț
DA23120402
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL (CUI 5002258)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.197,47 RON
Valoare atribuită
3.197,47 RON
Data publicării
23.05.2019 15:57
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.197,47 RON

din 3.197,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.