Ofertă acceptată Cumpărare directă

parizer

Număr anunț
DA23100372
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASISTENTA SOCIALA OLTENITA (CUI 15844717)
Furnizor / câștigător
COMARO SRL (CUI RO1923578)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,50 RON
Valoare atribuită
697,50 RON
Data publicării
22.05.2019 12:09
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 07:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,50 RON

din 697,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.