Ofertă acceptată Cumpărare directă

pasta tomate 28% la borcan 730g Fravil

Număr anunț
DA23123627
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 5321206)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
Cod CPV
15331425-2 · Piure de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,20 RON
Valoare atribuită
237,20 RON
Data publicării
24.05.2019 09:52
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,20 RON

din 237,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.