- Număr anunț
- DA23119889
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA SALAJ (CUI 4494756)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERVAL EOS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40278643)
- Cod CPV
- 39153100-0 · Rafturi de carti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.709 RON
- Valoare atribuită
- 18.709 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:29
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.709 RON
din 18.709 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro