Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB LED T8 22-25W 1500MM 6500K
- Număr anunț
- DA23103914
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI RO34558282)
- Cod CPV
- 31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262,20 RON
- Valoare atribuită
- 262,20 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:02
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
262,20 RON
din 262,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro