Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
BRANZA BURDUF
- Număr anunț
- DA23124122
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ACADEMIA PITICILOR (CUI 17971440)
- Furnizor / câștigător
- BONAS IMPORT EXPORT S.A. (CUI RO228824)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76 RON
- Valoare atribuită
- 72 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2019 10:11
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72 RON
din 76 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 4 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.