Ofertă acceptată Cumpărare directă

CREMA DE BRANZA

Număr anunț
DA23108173
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU (CUI 2573799)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,72 RON
Valoare atribuită
190,72 RON
Data publicării
23.05.2019 08:26
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,72 RON

din 190,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.