Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartofi 50 kg x 2,75;ceapa 15 kg x 4,13; morcovi 3 kg x 4,13; pulpe 35 kg x 5,32;oua 60 buc x 0,55;

Număr anunț
DA23116364
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
COSTELO SRL (CUI 3727047)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,97 RON
Valoare atribuită
811,97 RON
Data publicării
23.05.2019 13:18
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,97 RON

din 811,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.