Atribuită
Anunț de participare
Servicii de introducere a sistemului de plată prin terminal electronic de acceptare a cardurilor la punctul de încasare - EFT - POS (Electronic fund transfer at Point of Sale) şi ON-LINE, pentru încasarea tarifelor percepute de ONRC prin intermediul cardurilor de debit şi a cardurilor de credit
- Număr anunț
- CN1011120
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- BANCA COMERCIALA ROMANA SA (CUI 361757)
- Cod CPV
- 66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717.290 RON
- Valoare atribuită
- 895.400,15 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 01:47
- Anunț de atribuire
- CAN1025750
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 090-216030
- Documentație de atribuire
- DF1047214
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-semnat.pdf
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- Contract subsecvent-semnat.pdf
- FisaDate_DF1047214.pdf
- Formulare-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BANCA COMERCIALA ROMANA SA CUI 361757
Valoare atribuită
895.400,15 RON
din 717.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro