Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACE INJECTARE COLONOSCOPIE SI GASTROSCOPIE

Număr anunț
DA23126896
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
EURODIAGONAL S.R.L. (CUI RO26093909)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare finală
2.720 RON
Data publicării
24.05.2019 11:52
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.