Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLII PROTECTIE A4 NOKI CRISTAL 90 MICRONI

Număr anunț
DA23124180
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,65 RON
Valoare atribuită
13,65 RON
Data publicării
24.05.2019 10:13
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,65 RON

din 13,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.