Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE DRIVERE

Număr anunț
DA23122136
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
51620000-4 · Servicii de instalare de echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280,09 RON
Valoare atribuită
1.280,09 RON
Data publicării
24.05.2019 08:50
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280,09 RON

din 1.280,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.