Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOBĂ ȚĂRĂNEASCĂ

Număr anunț
DA23120130
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37316500-1 · Tobe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,57 RON
Valoare atribuită
528,57 RON
Data publicării
23.05.2019 15:41
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,57 RON

din 528,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.