Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de mobilier
- Număr anunț
- DA23119956
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207,50 RON
- Valoare atribuită
- 207,50 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:33
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
207,50 RON
din 207,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro