Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cystotom single use 10 Fr, 8.5 Fr, 6 Fr
- Număr anunț
- DA23119954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI RO26093909)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:32
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro