Ofertă acceptată
Cumpărare directă
45233161-5 Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA23119531
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- VAMA DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34731897)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.885,54 RON
- Valoare atribuită
- 19.885,54 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:14
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.885,54 RON
din 19.885,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro