Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABK-906-12-3 SURSA DE ALIMENTARE CONTROL ACCES 12V 3A PLASTIC
- Număr anunț
- DA23118129
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI (CUI 4277889)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,85 RON
- Valoare atribuită
- 121,85 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:21
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,85 RON
din 121,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro