Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTIT TAIETOR COASA STIHL 230-4
- Număr anunț
- DA23109296
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
- Cod CPV
- 16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,26 RON
- Valoare atribuită
- 193,26 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:19
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,26 RON
din 193,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro