Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuva de electroliza din polipropilena - Ref.1656 Ven
- Număr anunț
- DA23112748
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 44618500-0 · Cuve (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660,50 RON
- Valoare atribuită
- 660,50 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 11:15
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660,50 RON
din 660,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro