Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipamente IT pt proiectul Dotare serviciu social, comuna Salcuta, jud. Dolj

Număr anunț
DA23112827
Autoritate contractantă
COMUNA SALCUTA (CUI 5001996)
Furnizor / câștigător
PLUS DOMINO SRL (CUI RO18381943)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.209 RON
Valoare atribuită
9.209 RON
Data publicării
23.05.2019 11:17
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.209 RON

din 9.209 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.